Для повного відображення контенту сайту користуйтеся браузером "Opera" з підключеним проксі.

(Меню-Налаштування-Безпека-Включити VPN).

MENU
Головна » 2018 » Вересень » 10 » «Здоров’я кожної людини – це його багатство»
14:47
«Здоров’я кожної людини – це його багатство»

Доброю традицією у КЗ « Підгірненська ЗОШ I-II ступенів» ПСР ВР ЗО стало проведення заходів, присвячених Дню фізкультури та спорту. Саме тому 7 вересня 2018 року була проведена загальношкільна спартакіада, метою якої стала пропаганда здорового способу життя та активізація фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі.

Участь у проведенні заходу взяли учні 2-9 класів, а у  суддівстві – вчителі школи. План проведення, складений учителем фізичного виховання Дмитром Володимировичем Васильченко, передбачав різні спортивні змагання, в залежності від вікових особливостей.

Для школярів 2-4 класів були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії та  позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. В результаті змагань перемогла дружба. Нічия. Рахунок -   4:4.

Між дівчатами 5-9 класів були проведені змагання з піонерболу. Ця цікава та захоплююча гра закінчилася з рахунком 2:0.

Між хлопцями 5-9 класів були проведені змагання з футболу, які закінчилися з рахунком 1:1.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності,техніку виконання фізичних вправ та згуртованість. День був насиченим, цікавим та змістовним. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях!

Переглядів: 81 | Додав: bender196622 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz