Для повного відображення контенту сайту користуйтеся браузером "Opera" з підключеним проксі.

(Меню-Налаштування-Безпека-Включити VPN).

MENU
Головна » 2017 » Травень » 19 » Результати районних змагань з пішохідного туризму
21:02
Результати районних змагань з пішохідного туризму

19 травня 2017 року команда нашої школи прийняла  активну участь у районних змаганнях з пішохідного туризму. Змагання проходили на базі ЦДЮТТ у м. Василівка.

В змаганнях приймали участь 14 команд трьох  вікових категорій: молодша група - 4 команди; середня група - 6 команд;    старша група - 4 команди.

Діти приймали участь у конкурсній програмі -  візитна картка команди, в'язання туристичних вузлів, виготовлення ношей для транспортування потерпілого.Основною частиною змагань була смуга перешкод,яка включала такі етапи: рух по жердинах, підвісна переправа, маятник, паралельні перила, рух по колоді, спуск і під'йом по схилу. 

В результаті спільних зусиль всіх учасників команди - капітана  Насті Слісаренко, учасників Андрія Григоренка, Микити Бровка, Насті Конкіної, Владислава Дзуса, Євгена Живиці, Данила Григоренка, Юри Сушка в своїй віковій категорії ( середня група) вони отримали такі нагороди:

грамоту за ІІ місце у проходженні смуги перешкод,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

грамоту за ІІ місце у загальному заліку змагань

і отримали приз - набір тенісних ракеток. У конкурсній програмі наша команда посіла ІІІ місце.

І хоча олімпійский принцип -"Головне - це участь", приємно, що за рік учні - учасники нашої команди "підросли" з 3 місця, зайнятого у минулому році, до согоднішніх, нових і вищих результатів.

Керівник команди                                              С.В. Трофименко 

Подивитись фото

Переглядів: 289 | Додав: bender196622 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz