Для повного відображення контенту сайту користуйтеся браузером "Opera" з підключеним проксі.

(Меню-Налаштування-Безпека-Включити VPN).

MENU
Головна » 2017 » Травень » 21 » Анонс .Історія світу.Погляд з Лисої гори.
22:55
Анонс .Історія світу.Погляд з Лисої гори.

Шановний Читачу!

Ця книга виникла, як узагальнення багаторічного захоплення прадавньою історією місцинки, де я народився, прожив майже півстоліття і де, вірогідно, залишуся артефактом для археологів майбутнього. Це місце – куточок Причорноморської низовини, де стрімкий Дніпро, пробившися крізь граніти кристалічного щита, виривається на простори степів і спокійно повертає на захід, вбирає в себе річку Кінські Води, а та, в свою чергу,вбирає в себе води Карачекраку. Саме тут, на березі Великих Плавень я і народився. Сьогодні це місто зветься Василівкою, декілька століть тому – звалося Чекраком, понад півтисячоліття тому – було передмістям славетної столиці Орду, а ще давніші поселення – загубили свої назви в поросі тисячоліть назавжди. Так і виходить, що ми, "нині сущі", – тільки невеличка ланочка в безперервнім ланцюжку історії цього краю, який волею випадку став нам рідним: з його землі піднялися і в його ж таки землю підемо. Цей ланцюжок веде мене вглиб тисячоліть і знайомить з подіями минулого, як світлини родинного альбому. Все, що мені вдалося розвідати, хочу передати Тобі, мій Читачу: все, що захоплювало і дивувало, всі таємниці і відкриття. А далі, якщо Ти відчуєш себе частиною цієї історії, то прокладеш уже свій власний шлях до подальшого зближення з рідним краєм. Тож, рушаймо!

 

P.S. Деякі зауваги до оформлення книги:

1. Матеріал подано в хронологічній послідовності від найдавніших періодів – до сьогодення.

2. Відтворення подій минулого спирається на виявлені факти, але не має остаточної завершеності, бо щодня додаються нові знахідки.

3. Переважно висвітлюються події місцевої історії Василівського краю та дотичні до неї події у Великому Світі.

4. Оповідь ілюстрована власними аматорськими фотографіями місцевих краєвидів і знахідок; всі запозичені світлини і малюнки відповідно підписані.

5. Книга має не повчальний, а радше дослідницький характер і щиро відкрита для спільних обговорень подій нашого минулого з Читачами.

Передивитись або скачати пілотну версію І частини

Передивитись або скачати пілотну версію ІІ частини

Передивитись або скачати пілотну версію ІІІ частини

Передивитись або скачати пілотну версію VІ частини

Передивитись або скачати пілотну версію V частини

Борис Мазко

Переглядів: 316 | Додав: bender196622 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz