Для повного відображення контенту сайту користуйтеся браузером "Opera" з підключеним проксі.

(Меню-Налаштування-Безпека-Включити VPN).

MENU
Головна » 2018 » Вересень » 7 » 3 вересня 2018 року- День знань
10:35
3 вересня 2018 року- День знань

        ДЕНЬ ЗНАНЬ - 2018

      У цей день усі навчальні заклади привітно відкривають двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошують на свято. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів та студентів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті, можна зустріти улюблених педагогів, однокласників чи одногрупників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

     Саме в цей день, 3 вересня, депутати Підгірненської сільської ради Могілевцев О.Ю. та Шкорубський А.І. відвідали нашу рідну школу, де привітали освітян та учнів з початком нового навчального року, вручили подарунки та організували розважальну програму з аніматорами і солодкою ватою.

      Протиіерей Анатолій Зигар благословив першокласників, учнів, батьків, педагогічних працівників та гостей  на вдалий початок учбового року.                     

    Головний спеціаліст Відділу освіти, культури та спорту Підгірненської сільської ради Василівського району Запорізької області Куліш В.В. відвідала КЗ «Підгірненська ЗОШ І-ІІ ст.» ПСР ВР ЗО, де взяла участь в урочистій лінійці, теплими словами поздоровивши вчителів, дітей та їхніх батьків і побажала першокласникам та старшим учням хороших оцінок, здоров’я та добробуту. Після виступу презентувала школі подарунки від Підгірненської сільської ради.

   Представники голови союзу підприємців Щербака В.В. привітали дітей і подарували солодощі.

         Ось так весело і цікаво ми розпочали навчальний рік.

 

Н. Васильченко
Є. Курочкіна

Переглядів: 78 | Додав: bender196622 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz